Klip Golden na české TV Óčko

Dimashovo nové video bylo uvedeno na prvním českém hudebním kanálu. První hudební televizní kanál v České republice ÓČKO začal vysílat 1. října 2002. Hlavní část jeho televizního programu tvoří videoklipy domácích i zahraničních umělců. Kanál také vysílá koncerty a žebříčky písní. Dimashovo video k písni „Golden“ bylo nedávno uvedeno v programu Novinky. Fanklubu Dimashe v České republice „Dimash Kudaibergen CZECH FANS“ se podařilo dosáhnout vysílání ve slavné televizní stanici. A to není jediný úspěch jejich účastníků při práci s médii. 1. října 2019 byla na žádost českého fanklubu odvysílána Dimashova píseň v rádiu RUBI. Radio RUBI získalo licenci jako první soukromá rozhlasová stanice ve tehdejším Československu v roce 1991. Dnes tvoří základ jejího vysílání pečlivě vybrané světové a domácí hity.

Český fanklub Dimash „Dimash Kudaibergen CZECH FANS“ byl založen 20. září 2018. Jeho zakladatelka Bára Michálková, bohužel, před několika měsíci zemřela na koronavirus. Oficiální stránka fanklubu na Facebooku má 700 aktivních členů a na Instagramu ji sleduje 18 tisíc lidí. V loňském roce se fanklub aktivně připravoval na Dimashův koncert, který se měl konat v Praze 25. března 2020. Czech Dears již ve spolupráci s kazašským velvyslanectvím, Tarlanskou asociací a Most Music School začali připravovat tradiční pre-party, ale koncert byl kvůli pandemii koronaviru zrušen.

„Doufáme, že se brzy uskuteční Dimashův koncert v České republice a my budeme moci hostit jeho i Dears z celého světa v naší zemi ,“ komentovala správkyně českého fanklubu Jaromíra Šebelová.“

Celý text písně naleznete tady Golden / Jsme zlatí

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 3 =