Give Me Your Love – zajímavá fakta

Píseň Give Me Your Love byla vyvrcholením moskevského koncertu 22. března 2019, Dimash v ní uchvátil perfektním tanečním projevem, který byl poctou jeho hudebnímu idolu, Michaelu Jacksonovi. V Moskvě tančil v centru taneční skupiny sám, ale na koncertě v Petrohradu 30. listopadu 2019 zamilované fanynky úplně vyvedl z míry svým prvním tancem plným vášně s krásnou tanečnicí Karinou Sintkhalat. Tato špičková choreografka a vynikající tanečnice vzpomíná na svém Instagramu na spolupráci s Dimashem slovy: „Je to neuvěřitelný zpěvák a vznešený člověk.“ Dimash se pak slovy „Dears, nebuďte žárlivé, to je má práce“ svým fanynkám na sociálních sítích mile omlouval.

Stejně dynamické bylo provedení tanečního doprovodu Dimashe s tanečnicí ze skupiny The Forsyth Dance Theater na Dimash Digital Show 16. ledna 2021, kde byla zcela nová choreografie se zajímavou scénou – noční velkoměsto se svítícími mrakodrapy. Píseň začíná něžnými tóny klavíru, rychle ale přechází do rytmické taneční části, kdy začíná exploze tónů, hudby, radosti.

Dimash s tanečnicí Karinou Sintkhalat

Roisin Cherie, jedna z fanynek, o tom zázračném momentu písně napsala: „Stále zpracovávám to, co jsem sledovala včera v noci… Dimashova Digitální Show, která mě úplně rozhodila a zároveň vynesla do oblak. Když jsem si to pustila znovu, tak jsem si v jednu přesnou chvíli uvědomila, jaký udělal Dimash upgrade, který mi způsobil nečekané prozření! Můj vkus v hudbě je založený na kombinaci různých stylů a mám určité preference a Dimashův zpěv písně „Give Me Your Love“ mě nikdy nic moc neříkal. Líbilo se mi to (jasně, mám ráda 99,9999 % toho, co dělá), ale ve skutečnosti mě to nenadchlo, protože jsem byla zvyklá na to, že při tomto druhu hudby se vystupuje určitým způsobem… Navíc si myslím, že Dimash nezpíval v jazyce, ve kterém se cítí úplně dobře. Prostě jsem cítila, že Give Me Your Love potřebuje jistou atmosféru. A mě se zdálo, že tam pořád ještě ta pravá atmosféra nebyla. Ale včera v noci to bylo jiné. A to, co jsem slyšela v ten okamžik, bylo to pět vteřin mezi 9:49 – 9:54, se mnou úplně zatřáslo. V tu chvíli jsem si uvědomila, že Dimash vystoupal na další zcela nový stupeň své hudby. Zbytek koncertu mě samozřejmě ohromil natolik, že jsem toho nebyla schopná slova. Můj mozek se úplně zastavil… Ale jakmile budu moct, tak si do telefonu uložím těch 5 sekund. Wow…. Omluvte mě, vracím na web Tixr. Chci zažít další roztavení mozku.“

Autorem hudby je sám Dimash. O tom, jak vznikla řekl Dimash v rozhovoru pro QQ Music. Na dotaz „Co sloužilo jako zdroj inspirace pro píseň Give Me Your Love?“  Dimash odpověděl: „Je tu film Michaela Jacksona This is it. Tento film jsem viděl několikrát. A když jsem jednou přišel do studia, řekl jsem svému kamarádovi a bratrovi, aranžérovi Erlanovi: Chci napsat píseň v tomto stylu. Pak jsme začali s prací. Vytvořil jsem melodii, vybral směr hudebního stylu a Erlan upravil a vybrousil aranžmá. Tato píseň je na počest Michaela Jacksona!“

Zajímavou perličkou je, že text písně má dvě verze – píseň, kterou Dimash zpívá na svém prvním CD má ještě verše, které se na koncertech neobjevují:

I just wanna feel your lips
I wanna touch your body tender baby
Stay with me tonight and more
I want you never let me go
I just wanna feel your love but why your love so complicated baby
Look into my eyes i'm here
I don't know what you're waiting for give me your love tonight give me your love

Chci cítit tvé rty
Chci dotýkat se jemně tvého těla, baby
Zůstaň se mnou dnes v noci
Chci, abys nikdy mi zas nezmizela
Chci jen cítit tvou lásku, ach, proč je tak složitá, baby.
Jsem tady, podívej se mi do očí
Nevím, nač čekáš, dej mi dnes svou lásku, svou lásku mi dej, dnes večer 

Celý text písně naleznete tady Give Me Your Love / Dej mi svou lásku

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − 16 =