Dimash představil nové hudební video Golden

Na oficiálním kanálu YouTube Dimash Qudaibergen byl představen videoklip k písni Golden. Videoklip měl premiéru 31. ledna na streamovací platformě Tixr, hned po závěrečném přídavku online koncertu „DIMASH DIGITAL SHOW“. Video režíroval Olzhas Bayalbayev, který získal vzdělání na New York Film Academy a má zkušenosti s kazašskými a ruskými projekty. Snímání obrazu měl na starosti Azamat Dulatov, známý kazašský kameraman, který předtím pracoval s Dimashem na hudebním videu Qairan Elim. Vytvořením zápletky videoklipu Golden byl pověřen Alibek Abdukhalik. Dimash ji vysvětlil takto:

„Dvě neznámé osoby provedly hackerský útok na velitelství velké organizace. Soudě podle stížností mnoha občanů je pověst této organizace velmi diskutabilní. V důsledku odvážného vloupání byly všechny účty těchto finančníků zrušeny. Téhož večera začaly plynout peníze z anonymního zdroje na karty obyvatel města, kteří se v minulosti stali oběťmi podvodu. Možná jsou za loupeží a nastolením spravedlnosti stejní lidé.“

Videoklip k písni Golden se stal zcela novým a neobvyklým dílem kazašského umělce. Skladba je k dispozici k poslechu a nákupu na platformách pro streamování hudby: Spotify, Amazon Music, iTunes, YouTube Music, Deezer, Yandex a dalších.

Po vydání Dimashova videoklipu k písni Golden nabídnul zpěvák na Instagramu novou masku, ve které jsme viděli hlavní postavu videa a jeho společníky. Dears se zlatá maska ​​moc líbila a rozhodli se uspořádat zajímavý flash mob: Vyfoťte se a řekněte klíčovou frázi z písně „Jsme zlatí“ ve svém rodném jazyce. Nakonec bylo ve videu vidět 356 Dears z různých částí světa a slyšet slova „We are golden“ ve 38 jazycích. Kazašský zpěvák byl tímto flash mobem velmi dojatý a zanechal komentář, kde poděkoval Dears za inspirativní video. Poté, co se flash mob objevil v síti, ještě více fanoušků kreativity kazašského umělce vyjádřilo přání připojit se k němu. Proto bude brzy na kanálu YouTube Daily Vitamin D vydána rozšířená verze flash mobu, která bude zahrnovat dalších 10 jazyků.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + 9 =