Dimashovy duety, 1. díl – Dimash a jazz

Přemýšleli jste někdy nad tím, jestli Dimash umí zpívat jazz? 🙂 Dimashe nelze zařadit do nějakého stylu, zpívá folk, operu, muzikál, pop, nejčastěji je však zařazován ke stylu crossover, který spojuje více hudebních směrů. Ale že jazz umí, dokázal při vystoupení na Gala Spring Festivalu 16. února 2018 pro čínskou televizi CTTV. Píseň se do angličtiny překládá jako Extraordinary, Sing different – Zpívej jinak.

U videa lze navolit české titulky


Dimashovými partnery v této písni jsou Jam Hsiao (*30. března 1987, tchajwanský zpěvák a herec; s Dimashem nazpíval na sklonku roku jiný duet – Super Star, který byl součástí novoročního čínského programu) a čínská zpěvačka Ya Wei (Tia Ray, *12. prosince 1984; v roce 2013 se objevila na čínské pěvecké soutěži The Voice of China, v roce 2014 vydala své debutové studiové album. Ray také zaujala na vystoupení v Singer od roku 2017 a svým posledním vystoupením tamtéž v roce 2020).

Text písně naleznete tady: Extraordinary, Sing different / Zpívej jinak

Tento text je součástí třináctidílné série o Dimashových duetech, které připravila facebooková skupina Dimash české překlady.


Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 2 =