Dimashovy duety, 5. díl – Dimash a mladé kazašské talenty

V roce 2016 si Dimash zazpíval duet My homeland s mladičkou kazašskou zpěvačkou Yasmin Ibrayeva. Vyhrála v kazašském regionu Kostanay soutěž dětských pěveckých talentů. Dimash zde byl porotcem a byl jí vylosován za partnera pro tuto píseň. Od mládí Yasmin sbírá jednu pěveckou trofej za druhou, naposledy zazářila v roce 2019, když se stala vítězkou Grand Prix XVII. Mezinárodní pěvecké soutěže „Zlatý Mikrofon“, která se konala na podzim v Nur-Sultanu. V zahraničí zazářila mimo jiné vloni v létě v Itálii, když se stala absolutní vítězkou mezinárodní pěvecké soutěže Creativita Senza Frontiere! Účastnili se jí zpěváci z 18 zemí světa. Jak sama říká, jejím snem je věnovat se divadlu, zpěvu a tanci. Bez této tvůrčí kreativity si svůj život nedokáže představit.

Po zhlédnutí videa se mnou budete jistě souhlasit, že Dimash se svým pěveckým partnerům hlasem vždy dokonale přizpůsobí, takže duet působí velmi přirozeně a Yasmin se tehdy ve věku pouhých 12 let nenechala rozhodně zahanbit.

V roce 2016 si Dimash zazpíval duet Jamaica s dalším výjimečným mladým talentem Amirem Kaysarem. Amir zpívá od svých 5 let a lásku ke zpěvu mu předali jeho prarodiče. Jak vidíte, jejich pěvecký výkon má kořeny již útlém dětství. Výkon obou interpretů byl neuvěřitelný, zdá se, že dýchat ani nepotřebují, posuďte sami.

Autorkou článku je Šárka Selvekerová

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × four =