Brazilská zpěvačka Paula Fernandes touží zazpívat s Dimashem

Brazilská zpěvačka Paula Fernandes, která zveřejnila video s Dimashem na svém Instagramu, pověděla brazilskému vydavatelství Extra o tom, jak objevila tvorbu kazašského umělce.

11. dubna překvapila brazilská zpěvačka Paula Fernandes fanoušky Dimashe Kudaibergena sdílením videa, na kterém v roce 2018 předvedl na pódiu festivalu Slavianský Bazar v běloruském Minsku píseň S.O.S d’un terrien en détresse. Zveřejnění zpěváka se velmi rychle rozšířilo, se stovkami retweetů a více než tisícem lajků na Facebooku. Na Instagramu měl Paulin příspěvek více než 70 tisíc zhlédnutí.

Paula Fernandes řekla brazilskému vydavatelství Extra, že video s Dimashem jí poslal přítel. „Od okamžiku, kdy jsem začala sledovat Dimashovo vystoupení, jsem ztuhla s otevřenými ústy a zatajila dech. Má absolutně vše, čeho si na zpěvákovi cením: rozsah, vysoké krásné tóny, profesionální hlasové dovednosti a individuální hlas. Nikdy předtím jsem nic takového neslyšela ani neviděla. Chci mu tleskat vestoje, pogratulovat a vidět jeho vystoupení naživo… Kdybych s ním mohla někdy zpívat, bylo by to neuvěřitelné. Dimash je fantastický! Dokonce jsem žertovala, že je mimozemšťan.“

Video, které Paula sdílela na svých sociálních sítích, je jedno z nejpopulárnějších. Na oficiálním kanálu Dimashe na YouTube získalo více než 11 milionů zhlédnutí. Post Pauly Fernandesové se stal obrovským dárkem pro zpěvákův fanklub v Brazílii. Nyní se Dears této země aktivně připravují na oslavu jeho narozenin. Bohužel kvůli pandemii koronaviru nelze událost uspořádat offline, takže bude virtuální.

Během oslavy plánují Dears uskutečnit charitativní akci: tombolu produktů značky Dimash (parfém DQ a čaj s autogramem). Získané prostředky budou určeny pro brazilské rodiny zasažené Covid-19.

Paula Fernandes

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + 6 =