Dimash zveřejnil upoutávku ke klipu „Be with me“

Dimash Qudaibergen představil ukázku svého nového videoklipu k písni Be With Me. Umělec velmi brzy předvede divákům nový vzrušující příběh.

2. dubna vyšla na všech digitálních hudebních platformách studiová verze písně Be With Me, kterou Dimash poprvé představil na online koncertě „Dimash Digital Show“. Jak již dříve řekl zvukový producent Erlan Bekchurin, při tvorbě písně se umělec a tým inspirovali tvorbou takových legendárních umělců jako Michael Jackson, Queens Jones a Stevie Wonder.

Uvedení písně vyvolalo mezi fanoušky velké vzrušení. Mnozí z nich se ptali, zda bude k písni, která každého chytla svým rytmem, vydán i videoklip. A tak dnes Dimash s potěšením představuje ukázku své nové tvorby, která slibuje, že poskytne příznivcům jeho práce stejné živé emoce jako samotná skladba.

Videoklip natočil slavný ukrajinský tvůrce videa Radislav Lukin, který nyní žije v Moskvě. Tento umělec má na svém seznamu „zákazníků“ více než stovku slavných umělců z domova i ze zahraničí. „Při sledování videa bude divák upoután zajímavou dějovou zápletku, která prolíná celým videem. Dimash se představí z nové stránky, kterou dosud nikdo neviděl,“ poodhalil závoj tajemství Radislav. Podle Radislava Lukina nás příběh, zobrazený ve videu, může naučit směřovat k cíli bez ohledu na překážky. Režisér měl zájem zúčastnit se natáčení, protože tento formát byl pro něj také nový. „Doufám, že video„ Be With Me “ vyvolá u diváků pozitivní ohlas, pak budu velmi šťastný a budu vědět, že jsme udělali všechno správně. Užijte si všichni sledování videa! Opravdu se těšíme, až bude zveřejněno! “ – dodal Radislav Lukin.

Kameraman z Almaty Azamat Dulatov uvedl, že video k filmu Be With Me představuje nový žánr, a to i pro něj samotného. „K dispozici jsou akční a velkolepé bojové scény.“ Díky Dimashovi za to, že jsem měl příležitost natočit takový videoklip! Doufám, že si diváci naši práci moc užijí . “

Sám Dimash nám řekl, co si o videu myslí: „Uvedení mého nového videoklipu „Be With Me “, na kterém pracoval velký mezinárodní tým, bude velmi brzy. Doufám, že příznivci mé práce budou mít z jeho sledování opravdovou radost, protože mě takto ještě nikdy neviděli“, komentoval umělec s úsměvem.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven + one =