Dimash představil nový klip k písni „Be With Me“

30. dubna měl videoklip Be With Me premiéru na oficiálním Youtube kanálu Dimashe Qudaibergena. Strhující syžet ukázal novou stránku umělce.

Natáčení hudebního videa, které je skutečným mini akčním filmem, proběhlo v Almaty. Před zahájením natáčení dorazil ukrajinský režisér Radislav Lukin do Kazachstánu na přípravné práce.

Nápad natočit společně s Dimashem klip vznikl již dávno, ještě při natáčení promo videa pro koncertní turné „ARNAU“. Když umělec poslal Radislavovi novou skladbu „Be With Me“, režisér, chápající jeho vnitřní svět, energii a rozsah myšlenek, přišel téměř okamžitě s konceptem budoucího videa.

„Dimash je umělec, který neustále touží uvolnit svou vnitřní energii nejen prostřednictvím svých písní, ale také ve videoklipech. Například všichni fanoušci Dimashova umění vědí, že během svých koncertů a natáčení rád létá pod kopulí stadionu a provádí nebezpečné kousky. Vznikla tedy myšlenka natočit lehký náznak žánrového filmu s akčními a bojovými scénami. Za zmínku stojí také to, že Dimash má vynikající herecké schopnosti a skvěle se proměňuje v různé postavy. Proto jsem v tomto videu chtěl ukázat umělce v nové, pro publikum neobvyklé roli,“ sdělil Radislav Lukin.

Děj videa zahrnoval natáčení velkého počtu scén. Aby byla příběhová linie co nejpůsobivější, filmový štáb si prohlédnul mnoho míst, z nichž bylo vybráno několik míst v různých částech Almaty.

Kameraman a režisér Azamat Dulatov řekl, že ze všech klipů, které natáčel pro Dimashe, byl tento nejtěžší. Celkově na novém videu pracoval filmový štáb s více než 70 lidmi.

„Souběžně s natáčením hudebního videa se Dimash nadále aktivně věnoval hudbě. To znamená, že mohl pracovat v noci ve studiu, psát nový materiál a pak bez odpočinku jít na trénink bojových scén. Během těchto tréninků pracoval tak tvrdě, že jsme natáčeli akční scény v pouhých 3 záběrech,“ sdělil Radislav.

Kaskadérské kousky klipu provedla známá kaskadérská skupina Kazakh Union, která pracovala na mnoha slavných filmech, kazašských i zahraničních. Mezi nimi: Nezastavitelní 2, Denní hlídka, Nomád, Vyděrač a další.

O své dojmy z práce na akčních scénách se podělil šéf kaskadérské skupiny Bauyrzhan Abishev: „Nebudu říkat, že to bylo obtížné, protože mám spoustu zkušeností s vytvářením triků pro takové scény. Dimash je sportovec, zvládl stanovené úkoly poměrně rychle, takže za tři nebo čtyři dny jsme měli už to, co jsme chtěli. Práce na videu se mi opravdu líbila. Těším se na zpětnou vazbu od publika.“

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + eighteen =