Dimash poděkoval Dears za akci „Jsme jednotní!“

Těsně před narozeninami Dimashe Qudaibergena se spojili Dears z padesáti zemí a na prostranství před komplexem „Almaty Arena“ vysadili 130 stromů. Zpěvák poděkoval fanouškům za překrásnou akci a jejich pevné přátelství.

Dimashova píseň „We are one“ – „Jsme jednotní“ se stala hymnou pro všechny fanoušky jeho tvorby, majákem naděje v době těžké pro svět a přispěla k jednotě Dears z různých koutů planety.

Na počest Dimashových narozenin, v roce 30. výročí nezávislosti Kazachstánu, se členové šedesáti jedna fanklubů z padsáti zemí rozhodli zasadit stromy v Almaty – v kulturním centru Kazachstánu, kde Dimash často pracuje a čerpá inspiraci. Místem výsadby se stalo náměstí před největším městským palácem sportu a kultury „Almaty Arena“ a nacházejícího se poblíž divadla tradičního umění Alatau a inovativního kulturního centra „Alatau Creative Hub“. Jménem všech zúčastněných Dears vysadili zástupci kazašských fanklubů 130 stromů.

Jako symbol jednoty Dimashových fanklubů byl také instalován stojan „Strom života“. Je symbolem nepřetržitého života, vesmíru a jednoty, představuje harmonii, nekonečný vývoj a směřování vzhůru. Slavnostního odhalení stojanu se zúčastnil Azamat Kaldybekov, akim Alatauského okresu Almaty, pracovníci okresního akimatu a zástupci kazašských fanklubů Dimashe.

„Stojan „Strom života“ je nepochybně ukazatelem úcty lidí k sobě navzájem, soucitu lidí s přírodou a hlavně bezmezné lásky členů fanklubu k jejich milovanému zpěvákovi Dimashi Kudaibergenovi“, – komentoval Azamat Kaldybekov na svém účtu na Instagramu.

Dears z Almaty na svém Instagramu vyjádřili obrovské poděkování všem, kteří se akce zúčastnili. Řekli, že k její realizaci bylo zapotřebí úsilí mezinárodního týmu. „V průběhu tří měsíců bylo provedeno mnoho práce, počínaje získáním povolení k výsadbě a instalaci stojanu, konče informační podporou projektu. Tým pracoval nezištně, i přes rozdílné časové možnosti a osobní zaneprázdněnost.

Tento projekt opět dokázal, že společně jsme silní. Jako obyvatelé Almaty vyjadřujeme hlubokou vděčnost všem Dears za jejich účast na zvelebování našeho milovaného města! A díky Dimashovi za to, že spojuje takové úžasné lidi a inspiruje k dobrým skutkům! “ – uvádí se v příspěvku.

Organizační výbor projektu:

  • Umut Catron (USA, interakce mezi kluby)
  • Olga Vasilieva (Rusko, redakce)
  • Anna Kudinová (Rusko, skica a design panelu)
  • Anna Zaozerova (Rusko, grafický design pohlednic, děkovných dopisů, certifikátů)
  • Natalia Makarova (Rusko, střih videa)
  • Elena Shishigina (republika Sacha-Jakutsko, překlad)
  • Bagdagul Mukhambetzhanova (Kazachstán, překlad)
  • Aigul Togisbaeva (Kazachstán, koordinace a organizace projektu)
  • Zeynep Chokina (Kazachstán, organizace projektu v Almaty)
  • Gulnar Ibraeva (Kazachstán, organizace projektu v Almaty)

Lhostejný k akci nezůstal ani sám Dimash, který náměstí nedávno navštívil. Zpěvák byl tímto darem dojat a z celého srdce poděkoval fanouškům svého umění: „Mockrát děkuji velkému světovému společenství Dears za dar pro naše malebné město Almaty! Moc děkuji za vaše přátelství!“

Za kampaň výsadby stromů obdržel každý zúčastněný fanklub certifikát a poděkování od akima města Almaty.

„We are one“ „Jsme jednotní!“ Akce fanklubů k Dimashovým narozeninám

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − 2 =