Dears přivítali Dimashe na letišti v Minsku

14. července odletěl Dimash Kudaibergen do Běloruska, kde se již velmi brzy uskuteční dlouho očekávaný festival umění „Slovanský bazar“. Umělec se podělil o své dojmy z dlouho očekávaného setkání s fanoušky.

Atmosféra během setkání byla velmi vřelá a radostná: bylo vidět, že Dimash i fanoušci si během odloučení způsobeného pandemií koronaviru navzájem velmi chyběli.

Na národním letišti v Minsku přivítali Dimashe běloruští fanoušci, kteří ho podporují od roku 2015, kdy umělec získal Grand Prix na „Slovanském bazaru“, což sehrálo v jeho tvůrčí kariéře obrovskou roli.

Kromě běloruských fanoušků přivítali Dimashe také Dears z Kazachstánu, Ruska, Bulharska, Švédska a Švýcarska.

Bylo to úžasně srdečné setkání. Dimash mluvil o Bělorusku vždy vřele. Jsme neuvěřitelně šťastní, že jsme se zde znovu mohli setkat s naším milovaným umělcem, “– svěřili členové fanklubu DimashDearsBelarus.

Samotný umělec také neskrýval radost z dlouho očekávaného setkání s Dears:

Jsem nesmírně šťastný, že se znovu vracím do Běloruska! Vzhledem k tomu, že v dnešní době jsou setkání s Dears velmi vzácná, je mi každý z nich drahý. I přes noční let jsem doslova načerpal novou energii, jakmile jsem uviděl své Dears. Nyní se těším na zahájení festivalu. Doufám, že si všichni odnesou spoustu skvělých zážitků a že tento Slovanský bazar zůstane v srdci každého z nás ještě dlouho!“

Soška, kterou fanoušci zpěvákovi věnovali, se stala příjemným překvapením. Z různých úhlů pohledu se objevují slova „Dimash“, „Dears“ a „We are one“. („Jsme jedním“).

Zítra, 15. července, se ve Vitebsku uskuteční tisková konference za účasti Dimashe a ve stejný den ve 20:30 hodin začne slavnostní zahájení XXX Mezinárodního festivalu umění „Slovanský Bazar ve Vitebsku“.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 + thirteen =