Dimash vztyčil vlajku jubilejního Slovanského bazaru

Přesně o půlnoci místního času se konal obřad vztyčení vlajky festivalu Slovanský bazar ve Vitebsku. Vztyčením hlavního symbolu festivalu byli poctěni vítězové Grand Prix soutěže Dimash Kudaibergen a Angelina Lomako.

O půlnoci v letním amfiteátru se konal obřad vztyčení festivalové vlajky, který je nedílnou součástí Slavanského bazaru ve Vitebsku. V jubilejním ročníku festivalu se jednalo o bohatou událost.

Program zahrnoval drifting , hudební a choreografická vystoupení žáků předních vitebských uměleckých škol: souboru Zorka, mládežnického estrádního divadla Škola hvězd, divadla Kolo, ateliéru živých soch a dalších.

Vztyčit vlajku jubilejního festivalu měli tu čest kazašský zpěvák Dimash Kudaibergen, vítěz Grand Prix soutěže interpretů populární písně Vitebsk-2015 a člen poroty současné soutěže, a mladá Angelina Lomako, která loni získala Grand Prix dětské soutěže. Samotný obřad doprovázela pyrotechnická show.

Tato epizoda byla pro Dears, kteří se akce zúčastnili, příjemným překvapením. Když viděli Dimashe na pódiu s vlajkou, Dears požádali o společnou fotografii, na což zpěvák, který ještě neskončil oficiální ceremoniál, žertem odpověděl: „Počkejte, právě prožívám svou hvězdnou chvíli.“

Není to poprvé, co Dimash vyvěsil vlajku Slovanského bazaru. Poprvé mu to bylo svěřeno při prvním slavnostním vztyčení vlajky festivalu v roce 2016.

Mám opravdu rád Bělorusko, Vitebsk, Slovanský Bazar, mám vřelý vztah k této scéně, která se mi již stala drahou. Takže jsem neskutečně šťastný, že jsem se sem zase vrátil,“ svěřil se Dimash na akci.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + six =