Na Slovanském bazaru proběhlo losování účastníků

Dne 16. července v 16:00 místního času v muzeu-usedlosti I. J. Repina Здравнёво (Zdravněvo) proběhlo losování festivalu umění Slovanský bazar

Malebné muzeum Repinova panství Zdravněvo se nachází šestnáct kilometrů od Vitebska v místě panství, které kdysi patřilo legendárnímu umělci.

Ilja Repin zde strávil osm letních sezón v letech 1892 až 1900 a namaloval více než čtyřicet pláten, skic a kreseb.

Losování se zúčastnili známí porotci-italský zpěvák a hudebník Michele Poma, slavný moldavský zpěvák a skladatel Konstantin Moscovič, ruský zpěvák a skladatel Sergej Pěnkin, ukrajinská zpěvačka Taisija Povalij zpěvák skupiny Ottawan Patrick Jean-Baptiste a kazašský zpěvák Dimash Kudaibergen.

Soutěžící obdrželi svá vylosovaná čísla na upomínkových krabičkách s emblémem festivalu a flash disk s nahrávkami všech vítězných interpretů. Vybrané číslo bude stejné pro oba dny pěvecké soutěže.

Soutěžní program zahájí zástupkyně Ukrajiny Renata Štifel. Reprezentantka Kazachstánu Ruchia Bajdukenová vystoupí jako osmá.

Všichni účastníci jsou odhodláni vyhrát a jsou připraveni udělat vše pro to, aby svými hlasy a výkony zaujali publikum i porotu.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven + seventeen =