Dimash na soutěži Baqytty Bala

Finálové kolo třetí sezóny soutěže Baqytty Bala je u konce. Dimash Qudaibergen navštívil pěveckou soutěž a podělil se o své dojmy z vystoupení mladých talentů.

Dne 10. srpna se konalo druhé kolo soutěže Baqytty Bala-2021, které bylo radostné a plné neuvěřitelné energie.

Úžasná akustika koncertního sálu Oner Ortalygy v Aktobe pomohla účastníkům předvést maximálně své pěvecké schopnosti.

Díky profesionální scénografii, kterou připravila ředitelka soutěže Anna Obojanská, vypadalo každé vystoupení soutěžících jako plnohodnotná podívaná.

Na galavečeru, který začne 11. srpna v 17:00, oznámí členové poroty seznam vítězů třetího ročníku dětské pěvecké soutěže.

V koncertním programu vystoupí speciálně pozvaní hosté: Dimash Qudaibergen, Ruchija Bajdukenova, Eržan Maxim, Karakat Bašanova, Aigerim Tleubek a Nargiz Žanuzakova.

Dimash se podělil o své dojmy z obou soutěžních dnů:

„Především bychom měli poděkovat Všemohoucímu za to, že nám vyrůstají tak talentované děti. To je zvláštní radost. Já i mí přátelé, kteří sem se mnou přiletěli, jsme z nich nadšeni. Myslíme si, že asi za pět nebo šest let, možná i dříve, pošlou tyto děti mě a ostatní zpěváky do důchodu. Především bych jim chtěl popřát, aby z nich vyrostli důstojní občané svého národa a země a aby naši vlast oslavovali na pódiích po celém světě. Ať děti rostou především zdravě. Všichni jsou velmi talentovaní a těžko říct, že někteří z nich jsou silnější a někteří slabší.“

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × one =