Dimash vystoupil na Festivalu studentských filmů v Pekingu

28. září se Dimash Kudaibergen po dlouhé době vrátil na čínskou scénu. Kazašský zpěvák vystoupil se svým hitem Screaming na Festivalu studentských filmů v Pekingu.

Pekingský studentský filmový festival, který byl zahájen v roce 1993, je prvním filmovým festivalem v Číně, jenž se každoročně koná ve velkém měřítku. Dnes je spolu s Mezinárodním filmovým festivalem v Šanghaji a filmovým festivalem v Čchang-čchunu jedním z největších čínských filmových festivalů.

Festival každoročně pořádá Pekingská pedagogická universita a Městský úřad pro rozhlas, film a televizi v Pekingu.

Po 620 dnech Dimash opět s velkým nadšením vstoupil na čínskou scénu, kde předvedl jednu ze svých nejpopulárnějších písní Screaming ze svého prvního čínského alba iD.

Na své oficiální stránce Weibo se Dimash podělil o své emoce z dlouho očekávaného návratu:

Dears, stalo se! Po 2 letech jsem se vrátil do Číny. Jsem opět s vámi a opravdu se mi po vás stýskalo. Všechny naše plány se během karantény změnily, ale pokusím se vás potěšit tak často, jak to jen bude možné. Miluji vás. Ahoj, Číno! Jsem zpět!“

Dimashovo vystoupení na 28. ročníku Festivalu studentských filmů mohli diváci sledovat 30. září ve 20:15 místního času na CCTV.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight − two =