Dimash se zúčastní NHK Music Special

11. listopadu se Dimash Kudaibergen objeví v televizním pořadu věnovaném slavnému japonskému zpěvákovi Koji Tamakimu, autorovi populární písně Autumn Strong (Síla podzimu, původní název je Don’t Go-Neodcházej).

NHK Music Special je populární japonský pořad jedné z největších světových televizních stanic NHK, do kterého jsou každý měsíc zváni slavní zpěváci a hudebníci.

V listopadovém speciálu vystoupí japonský zpěvák Koji Tamaki, který je považován za jednoho z nejlepších interpretů japonského hudebního průmyslu.

Tvůrčí cesta Kojiho Tamakiho začala v roce 1982 jeho debutem ve skupině Anzen Chitai, která se brzy stala jednou z nejúspěšnějších japonských rockových kapel 80. let.

Zpěvák zahájil sólovou kariéru v roce 1993 a v roce 2014 byl porotou složenou z 200 odborníků zvolen nejlepším hlasem Japonska.

V roce 2015 začal Koji Tamaki vystupovat s orchestrem. Tato představení měla u japonského publika obrovský ohlas a rozšířila se po celé zemi.

Umělec se už dlouho neobjevil v televizi ani s ním nebyl udělán rozhovor, takže pořad s ním bude opravdu výjimečný.

V loňském roce vystoupil Koji Tamaki s orchestrem Rural a poprvé po 24 letech se zúčastnil festivalu japonské hudby Kouhaku Uta Gassen. Jeho ohromující pěvecké schopnosti a společné vystoupení s orchestrem se v Japonsku staly velkým tématem diskusí.

11. listopadu poskytne exkluzivní rozhovor pro televizi NHK. V programu vystoupí online také kazašský umělec Dimash Kudaibergen. Právě s písní Autumn Strong od Koji Tamakiho vystoupil Dimash v roce 2017 na čínské soutěži I am Singer.

Kazašský zpěvák poskytne kanálu krátký rozhovor, ve kterém promluví o kouzlu této neuvěřitelné skladby.

Čas vysílání NHK Music Special: 11. listopadu v 19:30 hodin nur-sultanského času.

Repríza se uskuteční 16. listopadu ve 21:48.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven − 10 =