Dimash vystoupil na Mezinárodním filmovém festivalu Silk Road

Dne 12. prosince 2021 se v čínském Fu-čou konal závěrečný ceremoniál 8. mezinárodního filmového festivalu Silk Road.

Dimash zde vystoupil se skladbou Igora Krutoye Я скучаю по тебе (Stýská se mi po tobě).

Velkolepý ceremoniál začal ve 20:15 pekingského času a byl vysílán na čínském národním televizním kanálu CCTV6. Vrcholem závěru festivalu byl duet Dimashe a slavného čínského zpěváka Chang Shilei, kdy spolu předvedli fascinující píseň Nebe a země.

Mezinárodní filmový festival Silk Road byl založen v roce 2014 a od té doby se úspěšně koná již 7 let.

12. prosince se na červeném koberci filmového festivalu objevila asi stovka slavných režisérů a interpretů ze zemí a regionů Velké hedvábné stezky. Mezi nimi: filmový režisér Huang Jianxin a Guan Hu, spisovatel Liu Zhenyun, filmový producent Marco Muller, herečka Yu Nan a Liang Jing, herec Gong Jun, kazašský zpěvák Dimash Qudaibergen a tak dále.

Na významné akci potěšil Dimash fanoušky nejen svým vystoupením na závěrečném ceremoniálu filmového festivalu, ale také zajímavým rozhovorem s čínským televizním kanálem, ve kterém byl fragment písně v kazašštině „Anim sen edin“ („Byl jsi moje píseň“) od skladatele Šamshi Kaldayakova.

V rozhovoru s novinářem se Dimash zmínil o zpěvákovi Chang Shilei, se kterým na ceremoniálu zpíval duet.

Chang Shilei je slavný čínský zpěvák, herec, aranžér, skladatel a hudební producent. Stejně jako Dimash byl umělec propadl světu hudby od raného dětství. K dnešnímu dni získal mnoho ocenění, včetně takových nominací jako „Nejlepší aranžmá“, „Nejlepší hudební producent“, „Nejlepší zpěvák“.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × one =