Slavný španělský zpěvák předvedl «SOS» na show Tu cara me suena

4. března v projektu Tu cara me suena (Tvoje tvář je mi povědomá) ve vysílání španělského televizního kanálu Antena 3 diváci viděli vystoupení slavného hudebníka Agoneyho Hernandeze (Agoney) se skladbou SOS d’un terrien détresse od Dimashe Kudaibergena.

Tu cara me suena, obdoba projektů One to One (Jeden a tentýž) nebo Exactly the Same (Úplně stejně), je show proměn, v níž se účastníci vydávají za slavné hudebníky minulosti i současnosti a na pódiu předvádějí živě jejich písně ve snaze podobat se co nejvíce originálu.

Agoney je španělský zpěvák, skladatel a performer. Pro jeho velkolepé a všestranné vokály je nazýván „kanárkem se zlatým hlasem“.

„Budu napodobovat Dimashe. Napodobím jeho hlas, který je… úžasný. Přímo ze stratosféry. A budu se snažit dělat věci, které v běžném životě nikdy nedokážu. Proto je zde uskutečním, “ řekl Agoney v rozhovoru před závěrečným představením.

Agoney si pro velké finále vybral píseň z Dimash Digital Show. Produkční tým se snažil o co nejvěrnější ztvárnění představení: kostým umělce, hudebníci, vizuální efekty velmi věrně vystihly atmosféru online koncertu.

Není to poprvé, co se kompozice v Dimashově provedení staly předmětem zájmu show proměn.

V roce 2019 zazněla píseň SOS d’un terrien détresse v podání zpěvačky Khaliun Baatarjava v Mongolsku na projektu Яг түүн шиг (Stejně jako on) a v roce 2021 ruská herečka Valeria Lanskaja představila píseň Láska unavených labutí v rámci projektu Точь в точь (Přesně tak)

Číslo je k nahlédnutí na oficiálních stránkách projektu.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + 4 =