Dimash získal ocenění na EMIGALA Fashion Awards v Dubaji

24. března se v ikonickém dubajském hotelu Burj Al Arab konal jeden z největších ceremoniálů ve Spojených arabských emirátech, předávání cen EMIGALA Fashion Awards, a to ve velkém a zářivém stylu. Dimash na akci předvedl píseň SOS.

Na velkém večeru módy EMIGALA Fashion Awards se sešli známí profesionálové a znalci vyjádření vnitřního světa člověka prostřednictvím jeho image.

Ocenění je zaměřeno na odhalení individuality a soustředí se na tři hlavní myšlenky: inkluzivitu – začlenění charakteru a kultury do vzhledu člověka, rozmanitost – vyjádření národních charakteristik prostřednictvím módy a autenticitu – zdůraznění vnitřního já každého člověka.

Diváci mohli sledovat příchod hvězd po červeném koberci a ceremoniál GALA Fashion Awards 2022 v přímém přenosu na hlavních televizních kanálech v Dubaji.

Dimash Kudaibergen se na červeném koberci objevil v doprovodu svých babiček Miuy a Bibigul a také ředitele EMIGALA Fashion Awards Dr. Michela Dachera.

Během krátkého rozhovoru se novináři stihli zeptat umělcových babiček, jaké byl Dimash dítě, a krátce se vyjádřil i Michel Dacher.

„Dimash je mezinárodní zpěvák, všichni jsme hrdí na to, co dokázal a ještě dokáže. Jsme také hrdí na to, jak zpívá. Vysílá do celého světa opravdu dobré poselství,“ podělil se o své dojmy ředitel EMIGALA Fashion Awards.

Dimash poděkoval fanouškům své tvorby z celého světa za obrovskou podporu a řekl, že každého z nich velmi miluje a váží si jich.

Jako interpret s mezinárodním renomé obdržel Dimash mezinárodní cenu Emigala international Award a věnoval ji své babičce Miue apa, která významně přispěla k hudebnímu vzdělání svého vnuka v době jeho dětství.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six − 2 =