„Přešli jsme kus světa, abychom tě viděli“: Dears přivítali Dimashe na letišti v Düsseldorfu

Ráno na letišti v Düsseldorfu začalo šťastnými úsměvy, kazašskými písněmi a nepopsatelnou atmosférou, která naplnila každý kout – tak vřele a radostně přivítali Dimashe fanoušci jeho tvorby.

8. dubna 2022 odletěl kazašský umělec do Německa, aby pokračoval ve svém koncertním turné ARNAU, které bylo v roce 2020 odloženo kvůli začátku pandemie koronaviru.

Muži i ženy, mladí, dospělí i děti-spousta fanoušků se dnes sešla, aby přivítala svého oblíbeného umělce.

Dlouho před Dimashovým příletem se na letišti shromáždili fanoušci, kteří si vyměňovali dojmy, sdíleli kontakty a diskutovali o umělcových oblíbených písních.

Dears z Chile, Argentiny, Německa, Velké Británie, Austrálie, Nového Zélandu, Brazílie, Španělska, Švédska, Kanady, Nizozemska, Kolumbie, Norska a dalších zemí uvítali milovaného umělce v různých jazycích.

«Сәлеметсіз бе» („Dobrý den!“), «Рақмет сізге» („Děkuji!“) – slova v kazaštině od fanoušků z různých zemí zněla obzvlášť dojemně.

Dimash poděkoval svým fanouškům za podporu a podle nedávno vzniklé tradice si vyměnil dárky s mladou fanynkou a rozdal několik autogramů.

9. dubna se na stadionu ISS Dome v Düsseldorfu bude konat první koncert Dimash v rámci jeho turné ARNAU.

Umělec se těší na další dlouho očekávané setkání s Dears, aby jim představil aktualizovaný program svého koncertního turné.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one + 12 =