Emotivní střípky z pražského koncertu I.

Dojmy z koncertu v Praze budou vyplouvat na povrch po krůčcích, postupně, jak se budou fanoušci probírat z momentu ohromení, které v nich „český“ Dimashův koncert zanechal. Hudební dojmy jsou samozřejmě nejdůležitější, ale někdy v nás zůstanou mnohem silněji různé malé útržky vzpomínek na okamžiky lidskosti, ve kterých se projeví umělcova povaha. Při nich si uvědomíme, jak jsme si my lidé mile blízcí. Abychom koncert přiblížili těm, kteří nemohli přijít, nebo připomenuli těm, kteří na něm byli, sesbírali jsme několik zajímavých a vtipných momentů z koncertu. Pokud nejsou seřazeny v chronologickém pořadí, odpusťte nám to.

  • Fotografie k příspěvku je poněkud rozmazaná, ale je na ní pohotově zachyceno, že si Dimash na koncertě při svém pověstném dopadu na kolena jedno koleno rozbil. Zde je VIDEO.
  • Jedna Dears řekla Dimashovi při předávání květin, že její kamarádka má dnes narozeniny. Dimash zcela z rovnováhy vyvedené ženě zazpíval a capella Happy birthdays to you! Zde je VIDEO.
  • Veselý okamžik nastal, když Dimash zpíval poslední tóny Umytylmas kun (Unforgettable day) a Dear Matza vykřikla jeho jméno, což odvedlo jeho pozornost a on nebyl schopen notu zazpívat. Srdečně se své nepozornosti zasmál, ale pak ty krásné tóny dokončil. Zde je VIDEO.
  • Už vícekrát jsme viděli, jak Dimashovi zpocenému intenzivním výkonem na jevišti musí asistentka stírat pot z obličeje. Zatím nemáme video z Prahy, kde někdo natočil, jak Dimash s vtipným gestem asistentku odhání, což mě na koncertě rozesmálo, ale máme zde video, kde pot z čela Dimashovi utírá jeho maminka, která vstala z první řady. Samozřejmě, že ji Dimash nezapomněl mile přivítat. Zde je VIDEO.
    EDIT: Už VIDEO s asistentkou máme. 😀
  • Pro naše Dears je největším zážitkem moment, kdy Jarce při předávání květin zpíval Dimash: „I love you, I love you more!!!“ Na to se prostě nezapomíná! Zde je VIDEO.

Jeden komentář

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two + seven =