Emotivní střípky z pražského koncertu II.

Dojmy z koncertu v Praze budou vyplouvat na povrch po krůčcích, postupně… 🙂

  • Okamžik, kdy si zouvá boty, aby mohl pak vylézt na boční stožáry a mohl být tak lépe vidět, být tak blíže publiku… Zde je VIDEO.
  • Dimash na stožáru v ponožkách, co by pro Dears neudělal. 😀 Zde je VIDEO.
  • Pěvecká lekce, kdy nás učil zpívat akord. Zde je VIDEO.
  • K natlučenému kolenu: Také přemýšlím, jak to dělá, že na ta svá umělecká kolena dopadá při některých písních znova a znova… Možná je v určitém transu, takže se mu při tom většinou nic nestane. Hlavně, aby byl v pořádku!!!
  • A ještě ke kolenu: Je to možné, také mi to tak trochu přijde – no neříkám tomu trans, v tom se někdy i něco stane, protože jde často jen o necitlivost vůči tělu, ale když je člověk v takovémto frekvenčním ladění – úrovni, která je v době těch písní a jeho poslání, které Dimash dělá, tak tam to funguje s tělem jinak, než „běžně“. Prostě zafunguje tzv. „duch je nad hmotou“. Bývá to i u jiných poslání (služeb lidem), proto se těmto lidem nic nestane. Ale to, že by mohl mít Dimash časem ta kolena těmi nárazy nějak „dotčená“ by se stát mohlo. A ještě jsem si všimla, že se Dimash naučil do toho kleku skládat – už na ně nehupsá přímo, což jsme jistě mnohé u videí ocenily svým upřímným „au“ 😢, ale teď můžeme vidět že Dimash jde do kleku přes spodek nohou… Ale to asi „nesmí“ být v tom transu :-)). Dimashku promiň, že tě takto rozebírám. Asi by bylo lepší se ho na to zeptat přímo – byla by to pro něj asi příjemnější otázka, než které dostává… No a možná by odpovědět nechtěl 🙂 a jen se usmál. O tom, co musí „zaplatit“ za své poslání nikdy nemluví – ze skromnosti, z nestěžování si, i abychom si nedělali o něj starosti. 💗💖 Jemu i nám všem, kdo máme péči o Dimashovo zdraví a o prospívání mu po všech stránkách. 🙂
  • Bylo to úžasný, fenomenální, krásný…. Snad jen byla škoda, že velkoplošná obrazovka byla jen uprostřed, tak jsme my, výše sedící v horních řadách napravo, přes techniku neviděli… Ale i tak to bylo krásný a jsem šťastná že jsem se mohla zúčastnit. Dle pokynů arény jsem dalekohled nechala doma 😪, ale pak jsem koukala že někteří měli.
  • Sme na stanici, v Prahe, odchod do BA, plná dojmov, emocií, ešte som sa nespamätovala, neskôr dojmy a pohny.❤️😘🌺

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − 2 =