Vřelé setkání Dimashe a Dears v srdci České republiky

Dne 15. dubna 2022 se v blízkosti pražské Tipsport Areny sešlo velké množství lidí. Dears z více než 15 zemí světa se setkali s Dimashem a jeho týmem, kteří přijeli uspořádat první sólový koncert umělce v České republice.

Vřelá a slavnostní atmosféra zahalila areál Tipsport Areny, kde se již brzy uskuteční sólový koncert Dimashe Kudaibergena.

Zástupci z České republiky, Finska, Brazílie, Ruska, Rumunska, Ukrajiny, Německa, Bulharska, Kanady, Velké Británie, Španělska, Peru, Polska, Kazachstánu a dalších zemí přivítali Dimashe v srdci České republiky – v Praze s obrovskou radostí.

Dears si tradičně krátili čekání společným zpěvem písní svého oblíbeného umělce.

Dimashovi fanoušci z České republiky uspořádali pro milé hosty pohostinné přivítání. Zpěvákovi a jeho rodičům byl nabídnut tradiční chléb a sůl od Dear v českém národním kroji. Zpěvák také obdržel krásné ručně vyráběné dárky v národním českém stylu od místních mistrů.

Čekalo na něj tolik lidí, že Dimash musel vylézt na střechu auta, kde rozdával autogramy, komunikoval s fanoušky a neúnavně děkoval za vřelé přijetí.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 3 =