VÝZVA (CZ)

My, české a slovenské Dears, vyzýváme všechny světové fankluby Dimashe Kudaibergena, aby se připojily k iniciativě ForgetMeNot Dears Ethic, která chce upozornit na to, že setkání Dimash&Dears mají být nejen nezapomenutelné, ale především bezpečné.

Důvodem pro vznik této iniciativy byly události, při kterých došlo během pražského vítání v davu k fyzickému násilí s následky na zdraví. To považujeme za nepřijatelné. Myslíme si, že při setkáních s naším milovaným umělcem je potřebné se chovat tak, aby byl v bezpečí jak Dimash a jeho tým, tak všichni fanoušci.

Proč POMNĚNKA? Je to skromná rostlinka evropského původu. Chceme, aby se stala symbolem nezapomenutelných setkání. Symbolem toho, že během nich nezapomínáme na lidskost.

Dimash říká, že na svět se rodíme proto, abychom se stali především dobrými lidmi. Nechť se toto stane naším mottem! Připněme si pomněnku na znamení toho, že souhlasíme a podporujeme tuto výzvu a že k lidskosti budeme vyzývat i ostatní.

Byli bychom rádi, kdyby fankluby ve všech zemích světa vytvořily skupiny dobrovolníků , kteří by pod symbolem této iniciativy získali určité kompetence a zabezpečovali náležitý stav, vedoucí k důstojnému a hladkému průběhu setkání.

K tomu by měla pomoci následující pravidla:

1. Přivítání připravují přednostně fankluby ze země, ve které se koná koncert, protože Dimashe vítají ve své vlasti.

2. Je potřebné zabezpečit dostatečně velký prostor pro volný pohyb Dimashe a jeho doprovodu, nejlépe koridor, který bude viditelně označený.

3. Touha dotknout se idolu je obrovská, ale důležitější je neomezit jeho osobní prostor nevyžádanými doteky. Je nutné nechat na Dimashovi, nakolik se chce k fanouškům přiblížit.

4. Dears prohlašují, že je spojuje láska. Přidejme se k šíření této lásky, nenechme se strhnout extrémně emotivními situacemi. Naším přáním je, aby mezi fanoušky vládla ohleduplnost a úcta.

5. Doporučujeme, aby dárečky a květiny dobrovolníci předem zkontrolovali a ty, které nebudou předané osobně, vyberou a odevzdají doprovázející osobě.

Jsme přesvědčení, že pokud budou tato pravidla dodržována, budou mít fanoušci větší příležitost vidět, vyfotit si a hlavně vnímat svého obdivovaného zpěváka.

Milujeme – li jej, tak jej i respektujme!

Podporující skupiny:

  • Dimash Q CZ
  • Dimash Dears Slovakia
  • Dimash české preklady
  • Dimash Czech and Slovak Fan Club
  • Dimash preklady do slovenčiny
  • Dimash Kudaibergen Czech fans
  • Dimash Fanclub Germany

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × three =