Dimash se zúčastní konference DLD v Německu

Dne 20. května přijel Dimash do Mnichova, aby se zúčastnil konference Digital Life Design.

Jedna z nejinovativnějších konferencí v Evropě, Digital Life Design, začala 20. května v německém Mnichově. Setkávají se na ní renomovaní inovátoři, podnikatelé a umělci, aby se s publikem podělili o své zajímavé nápady a postřehy.

Digital Life Design (DLD) je celosvětová síť konferencí pořádaná mnichovskou společností DLD Media, která je součástí Burda Digital. Jejím hlavním cílem je propojit podnikatelské, kreativní a sociální lídry a investory, aby spolu komunikovali a hledali nové nápady.

Mezi účastníky konference v roce 2022 patří Stephan Vilsmeier, zakladatel a generální ředitel společnosti Brainlab, mezinárodní lídr v oblasti lékařských technologií; Robby Jung, generální ředitel společnosti Animoca Brands, lídr v oblasti digitální zábavy; Khaled Ben Jilani, senior partner a člen výkonného výboru společnosti AfricInvest Group, jeden z nejzkušenějších soukromých investorů na africkém kontinentu; a Ralph Simon, předseda a zakladatel společnosti Mobilium Global Limited, jeden ze zakladatelů globálního odvětví mobilní zábavy a sociálních médií, známý jako „otec vyzváněcího tónu“.

Na konferenci vystoupí také umělec z Kazachstánu Dimash Kudaibergen.

Událost bude přenášena na webu https://www.dld-conference.com/.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 3 =