Dimash představil nové hudební video О’кей (Oukej)

30. května měl na oficiálním YouTube kanálu Dimashe Kudaibergena premiéru nový videoklip k písni О’кей (Oukej). Přečtěte si o historii hudebního videa na stránkách Dimash News.

18. února 2022 přijel Dimash do Petrohradu a okamžitě začal natáčet svůj nový videoklip ke krásné skladbě Igora Krutého s názvem О’кей. Autorem textu je slavný ruský skladatel a zpěvák Igor Nikolajev.

Dnes, 30. května představil umělec svým fanouškům nový atmosférický videoklip, který dojímá k slzám.

Režisérka Alina Veripja vyprávěla příběh o vzniku a o poselství videa.

Jak Alina uvedla, když se jí naskytla příležitost natočit videoklip pro Dimashe, vyrazilo jí to dech. Kompozice ji inspirovala natolik, že poté, co dostala komentáře a zpětnou vazbu od interpreta, začala okamžitě psát scénář.

Nakonec Alina vytvořila čtyři různé příběhy a měla velkou radost, když si Dimash vybral její oblíbený.

„Je to velmi krásný a hluboký milostný příběh, který se odehrává v době stalinských represí. V této hrůze, v tomto pronikavém chladu, v této zločinnosti se rodí láska dvou lidí, kteří jako by nepocházeli z tohoto světa. A jsou natolik čistí, natolik krásní ve svých citech, že žádná temnota nemůže toto světlo uhasit. A o čem mluvím, pochopíte, až se podíváte na videoklip,“ svěřila se Alina Veripja.

Když přišla na řadu otázka místa natáčení, tým se bez dlouhého přemýšlení jednomyslně rozhodl natočit videoklip v Petrohradě, protože žádné jiné město nedokáže přiblížit atmosféru drsného a strašného roku 1937.

Alina Veripaja poznamenala, že natáčení probíhalo velmi hladce a celý tým pracoval jako jeden organismus:

„Při sledování klipu uvidíte, jak hluboce každou scénu Dimash prožíval. Do role se vžil natolik, že jsme téměř nemuseli dělat opakované záběry. Náš kameraman Dmitrij Folmer, stejně jako celý tým, si užíval každý záběr, každý pohled. Bylo to úžasné natáčení.“

Připomínáme, že píseň О’кей je k poslechu i ke koupi na hudebních streamovacích platformách:  https://lnk.to/Dimash-Okay

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 − 2 =