Dimashova píseň Oukej se dostala do žebříčku Billboardu

Nová píseň Dimashe Qudaibergena О’кей je v TOP 10 žebříčku Billboard Hot Trending Songs. Také písně Fly Away (Odletím) a Be With Me (Buď se mnou) si v žebříčku nadále drží své pozice.

Podle nejnovějších údajů je Dimashova nová píseň О’кей na 8. místě žebříčku Billboard Hot Trending Songs. Píseň Fly Away, která se v ТОP-10 drží již 22 týdnů, se umístila na vyšší pozici.

Poprvé se Dimashova píseň Fly Away dostala do nového žebříčku Billboard’s Hot Trending Songs na podzim 2021, kdy fanoušci umělce intenzivně diskutovali o premiéře na Twitteru, sdíleli fotografie, GIFy a odkazy na svou oblíbenou píseň. Žebříček Hot Trending Songs se od ostatních žebříčků zásadně liší tím, že sleduje, o jakých písních lidé diskutují a nejen to, co poslouchají.

Později se k písni Fly Away přidala Dimashova píseň Be with me, která se v hitparádě drží již 24 týdnů. V lednu 2022 se Dimashovy skladby vyhouply na vrchol a obsadily 1. a 3. místo v týdenním žebříčku.

Časopis Forbes o Dimashových skladbách psal nejednou a umělcovy fotografie umístil jako titulní do článků věnovaných výsledkům žebříčku: „Kazašská superstar si tento týden připisuje druhý hit v Top 10, protože Be with me se dostala na 6. místo. Qudaibergen je nyní jedním z velmi malého počtu interpretů, kterým se v tomto týdenním žebříčku podařilo umístit více než jednu skladbu uvnitř první desítky, a připojil se tak k celosvětově oblíbeným jménům, jako jsou BTS a Lisa z Blackpink.“

Výsledky žebříčku se odrážejí také v publikacích World Music Awards, mezinárodního udílení cen pro nejprodávanější a nejpopulárnější umělce z celého světa, a mezinárodní webové stránky, časopisu a podcastové sítě American Songwriter, které zveřejnily výsledky Billboard Hot Trending Songs.

15. května 2022 se na oficiálním účtu World Music Awards objevila zpráva, že skladba Fly Away spolu s písní Yours od Jina, člena jihokorejské skupiny BTS, jsou sólové písně, které se nejdéle drží v čele žebříčku Billboard Hot Trending Songs.

Dimash několikrát poděkoval svým fanouškům za podporu: „Drazí, moc vám děkuji za podporu písní Fly Away a Be With Me a za to, že jste jim umožnili zůstat v TOP-10! Miluji vás!“ napsal umělec na svém účtu na Twitteru.

Odkaz na časopis Forbes .

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four − 2 =