Poslední Dimashovo rozloučení s Dears po koncertě v Praze

Jedna z Dear umístila na svůj IG příspěvek, kde popsala dojemnou událost, která se stala po Dimashově koncertě v Praze 16.4.2022:

Dimash a arménské dítě

Koncert skončil a my se vydali k východům. Velká skupina stála u oficiálního vchodu a čekala na jeho autogramy. Vedle skupiny stál mladý otec se svou malou dcerou, která držela kus papíru se zářícíma očima.

Otec mě požádal, abych pomohla dítěti dostat se k Dimashovi, pokud to bude možné. V rukou jsem držela čtyři fotografie určené pro ostatní Dears, kteří mě požádali o Dimashův autogram, a zbytek svých obrázků jsem dala dalším čekajícím a hned jsem toho litovala.

Asi 12letá dívka stála napjatá a nehýbala se. O pár minut později se objevil Dimash a prosvětlil absolutní tmu úsměvem. Čekala jsem na autogramy a rozhlížela se kolem, abych viděla, kde to dítě je, ale ona stála otupělá a nehýbala se. Zavolala jsem na jejího otce a jemu se podařilo ji dostat pod pásku. Dítě přišlo a stydlivě se schoulilo. Několikrát jsem za Dimashem, který odcházel, křičela, že na něj čeká malá holčička. Všichni víme o pozornosti, kterou věnuje malým dětem.

Zdálo se, že mě neslyšel, ale najednou se otočil a pochopil. Zavolal na dítě, podepsal se a pózoval s ní pro fotografii, která se pro mě stala obzvlášť cennou, i když není kvalitní. Dítě se přitisklo ke svému otci a v tu chvíli si Dimash sundal brýle, aby je dal jí. Natáhla jsem se, abych je podala dítěti, ale on řekl: „Ne, daruji jí je sám!“ DQ za ní zakřičel, dal jí brýle a popřál jí všechno nejlepší.

Otec s dítětem odcházeli se slzami v očích. Šli jsme za nimi a slyšeli následující rozhovor: „Tati, jsem tak šťastná!“, A on odpověděl: „Zavolej babičce, víš, že dala peníze, abychom viděli a slyšeli Dimashe,“ a oba zavolali a vzrušeně mluvil.

Dimash vždy říká, že jeho rodiče jsou křídly jeho úspěchu, a všude neopomene vyjádřit vděčnost svým dvěma babičkám a dědečkovi. S úsměvem jsme zmlkli. Dobrý příklad je předáván dál.

Připomeňme si rozloučení po koncertu v Praze z IG jiné Dear

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − eleven =