Dimash vystoupil na charitativním festivalu BIZ BIRGEMIZ

V rámci Roku dětí se 26. prosince v Barys Areně v Astaně konal charitativní festival BIZ BIRGEMIZ. Dimash Qudaibergen byl hlavním účinkujícím této akce.

Na festivalu se sešlo mnoho známých kazašských umělců, kteří se na prahu nového roku rozhodli přinést trochu dobra a uspořádat koncert zaměřený na získání finančních prostředků na dětské rehabilitační centrum.

Na akci vystoupili mimořádně talentovaní umělci, kteří i přes svůj hendikep prokázali své odhodlání dosáhnout vynikající úrovně.

Známí umělci kazašské populární hudby předvedli publiku slavnostní show a ukázali svůj starostlivý přístup k dětem v nouzi.

Na BIZ BIRGEMIZ Festu vystoupili Tamara Asar, Nazima, Kenžebek Žanabilov, Mona Songs, Erkeš Chasen, Aktoty Bolšova, ALPHA, AYREE, Sevda Alijeva, Altynšaš Mukatajeva, Danijar Otegen, Kenžebek Nurdoldaj, Mans&Koba, Kazybek Kurajiš, Bagžan Oktober a další skvělí interpreti.

Dimash Qudaibergen předvedl několik skladeb ze svého repertoáru, které odrážejí různé stránky jeho tvorby.

Dimashovo vystoupení zahájila titulní píseň nového koncertního turné Stranger, kterou doprovodil kobyzista-virtuóz Olžas Kurmanbek.

Poté zazněly energické a strhující Give me your love a Be with me a interaktivního zpěvu s fanoušky, typického pro Dimashovy sólové koncerty, se ujal celý sál.

Dimashova nová skladba Příběh jednoho nebe zazněla jako plnohodnotné malé představení věnované jednotě všech lidí na Zemi.

Při předvedení jedné z nejdojemnějších a nejlyričtějších písní se umělec přiblížil k divákům a a společně s nimi zazpíval Makhabbat ber Maghan.

Na závěr svého vystoupení Dimash společně se známými dombristy Temirlanem Olžabajem a Jernatem Naurizem předvedl kui Adai a sdílel se všemi diváky silnou a pozitivní energii.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − 3 =