Dimashův videoklip Příběh jednoho nebe byl uveden v Londýně

7. března byl videoklip The Story of One Sky (Příběh jednoho nebe) promítán na Mezinárodním filmovém festivalu Crystal Palace v Londýně. V útulném sále West Norwood Picturehouse se sešli znalci umění včetně Dimashových fanoušků. Speciálně na promítání přijeli Dears z Velké Británie, Irska a dalších zemí.

Videoklip k písni Příběh jednoho nebe viděli diváci poprvé 24. září 2022 na setkání umělce s jeho fanoušky v Almaty. Dimash Kudaibergen je skladatelem, autorem scénáře a představitelem hlavní role ve třináctiminutovém hudebním filmu, který režírovala Alina Veripya.

Hlavní myšlenkou filmu je výzva k jednotě, abychom se přestali rozdělovat podle národnostních, sociálních a náboženských hledisek, abychom zachovali život, lásku, přátelství a zemi pro naše děti,“ svěřila se v rozhovoru pro DimashNews režisérka filmu Alina Veripya.

Celý příběh režisérky si můžete přečíst na našich webových stránkách.

Na Mezinárodním filmovém festivalu Crystal Palace byl Příběh jednoho nebe nominován v kategorii Fab Eclectic Mix / Ohromující eklektický mix.

„Ani krátký, ani dlouhý, prostě skvělý!“, popisují tuto kategorii organizátoři festivalu.

Mezinárodní filmový festival Crystal Palace patří mezi deset nejlepších z více než 10 000 filmových festivalů na světě. Filmový festival byl založen v roce 2009 a díky pečlivému výběru filmů uvádí pouze to nejlepší z nezávislé filmové tvorby. Účast na festivalu dává filmu určitou známku kvality a možnost, aby jej vidělo velké množství diváků.

Největším posláním tohoto projektu je, že chci ukázat své pocity, když jsem viděl tolik válek po celém světě. Nechápu, k čemu to všechno je… a tak bychom se měli snažit ukázat všem, na celém světě, jak je důležité se navzájem respektovat, milovat jeden druhého. Pro mě neexistují špatné národy. Všichni jsme děti Boží…“, z tiskové konference Dimashe Qudaibergena na filmovém festivalu ŠOS.

Podívejte se na film Příběh jednoho nebe na Dimashově kanálu:

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − sixteen =