Premiéra písně Together

Na světě Dears Dimashe Qudaibergena mě baví jedna věc: ti, kteří jej obdivují se dokážou spojit a vytvořit úžasné věci. Ať už vezmeme jako příklad Beears (skupinu překladatelů Dimashových písní) nebo A.L.D. (dříve A.F.D.). Ti první dokázali za jeden den shromáždit překlady písně do 18 jazyků, i když žijí v různých časových pásmech. Ti druzí jmenovaní dokázali vytvořit v den prvního uvedení nahrávky písně Together 21 krátkých videí, které zveřejňovali postupně na sociálních sítích tehdy, kdy v jednotlivých časových pásmech byla půlnoc, čas uvedení nahrávky písně.

Píseň je o důležitosti rodiny a přátelství, je poselstvím naděje, je povzbuzením nejen mezi bratry, ale i pro nás pro všechny. Dává nám příslib, že si můžeme navzájem pomoci dosáhnout lepšího a zářivějšího světa tím, že budeme držet spolu. Bratři jsou Dimash a šestnáctiletý Mansur, který složil hudbu. 

Together začíná několika sladkými, jednoduchými klavírními tóny, které pak přejde v chill groove s mnoha perkusními prvky a Dimashovými jemnými vokály. Melodie se rychle rozvine do velkého inspirativního refrénu, který vyzývá ke zpěvu a tanci a zařadí píseň do klasického popového formátu. Píseň vyrobila společnost Dimash v Astaně v Kazachstánu, hudební režisér byl Yerlan Bekchurin. Co bychom řekli o skladbě? 

Dimash říká: „Když mi Mansur poprvé dal poslouchat své skladby, jeho práce na mě velmi zapůsobila. Řekl jsem mu, že bych rád vydal plnohodnotnou píseň. Mansur byl velmi šťastný a okamžitě jsme se pustili do práce. Píseň Together je založena na rodinných hodnotách, nikdy nekončící lásce k rodině a přátelům. Je to příslib, že ať se stane cokoliv, vždy budeme spolu, vždy jeden druhému po boku.“ A co k tomu dodává Mansur? „Během skládání písně Together, by mě ani ve snu nenapadlo, že to brzy s bratrem zahrajeme na jednom pódiu. Jsem moc rád, že se mu kompozice líbila! Doufám, že publikum vydání singlu přijme vřele a bude se mu líbit i videoklip!“

Dnes jsme se dozvěděli o uvedeni videoklipu na Dimashově kanále dne 8.4. v 20 hodin (našeho času). To jsem zvědavá, co to vyvolá. Protože když jsme Spolu (Together) umíme toho hrozně moc. A možná i můžeme změnit svět!

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × two =