V Jerevanu se konalo fanouškovské setkání Dimashe a Dears

Dne 29. dubna se v Jerevanu konal Dimashův sólový koncert v rámci světového turné Stranger a následující den se jeho fanoušci sešli v hotelu Dwin, aby se s umělcem setkali ve formátu Meet & Greet.

Setkání zahájil Dimashův bratr, mladý hudebník Abilmansur Kudaibergen, který předvedl instrumentální verzi písně Unforgettable Day s krásným sborem Dears.

Dimash pozdravil publikum v různých jazycích a poděkoval jim za podporu:

„Od projektu I am Singer (Jsem zpěvák) uplynulo šest let a po všechny ty roky cítím vaši podporu, vaši vřelost. Jsem jedním z nejšťastnějších umělců na světě, protože každý umělec sní o tom, aby ho v jeho tvůrčích ambicích vždy podpořilo publikum, jako jste vy.

Na setkání si Dears a umělec vyměnili názory na koncert. Fanoušci kladli zajímavé otázky. Např: „Čtete komentáře k vašim příspěvkům na Instagramu?“.

V průběhu večera Gevorg Dabagjan, mistr hry na duduk, věnoval Dimashovi starobylý arménský hudební nástroj, který se umělci velmi zalíbil.

Na otázku, jaký má vztah k arménské hudbě, Dimash odpověděl:

„Ta hudba je úžasná. Zrovna včera před koncertem jsem slyšel různé arménské lidové písně. A pak, jen pár hodin před koncertem, jsem slyšel tuhle píseň. Líbila se mi natolik, že jsem se rozhodl, že se během několika hodin naučím její text a pokusím se ji představit tak, jak má být. Chtěl bych tímto ze srdce poděkovat všem lidem ve slunné Arménii, kteří moji včerejší improvizovanou píseň přijali velmi vřele. Byla to interpretace vaší lidové písně se slunečným a vřelým pozdravem z Kazachstánu.“

MEET&GREET – video ze setkání:

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 − 14 =