„Je to balada o životě.“ Dimash představuje nový videoklip Omir

24. května, v den svých narozenin, představil Dimash Qudaibergen novou hudební kompozici Omir (Život), kterou věnoval všem svým fanouškům. Dílo vypráví příběh zpěvákovy životní a tvůrčí cesty od úplných začátků až po dobu, kdy se z něj stal umělec, který je známý dnes.

Omir je hlubokým a působivým kompozičním dílem Dimashe Qudaibergena, v němž umělec vede vnitřní monolog sám se sebou, vybírá střípky svého života a vypráví o něm.

Videoklip laděný do tlumených tónů byl natočen v žánru MOOD VIDEO.

Při sledování klipu se diváci přenesou do malé tmavé místnosti s projektorem, kde společně s Dimashem sledují nejzářivější okamžiky jeho života: bezstarostné dětství, hudební soutěže, vytoužené vítězství v soutěži I am Singer, jeho milované Dears, setkání se zajímavými lidmi a nezapomenutelné koncerty…

Při pohledu na všechny tyto záběry se zdá, že Dimash znovu prožívá každý okamžik.

Omir je první dílo, jehož melodie i text se vynořily z mého vnitřního světa. Hudební skladba u příležitosti mých narozenin. Věnuji ji všem svým posluchačům, kteří mě povzbuzovali, abych se postavil zuřivým vlnám na vodní hladině i běsnící bouři. Toto dílo je o mém životě.“ – podělil se o své pocity umělec.

Fotografie z videoklipu najdete na Dimashově IG.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten − four =