Nad Tichým oceánem v Santa Monice vlál transparent s Dimashovou podobiznou

12. srpna se nad prosluněnou pláží Santa Moniky v jedné z nejoblíbenějších turistických destinací v Kalifornii vznášel transparent s Dimashovým jménem a podobiznou. Projekt zorganizoval fanklub kazašského zpěváka v USA.

Molo v Santa Monice bylo otevřeno 9. září 1909 a v současné době během hlavní letní sezóny navštíví slavnou pláž více než 250 tisíc turistů denně.

Projekt zorganizovali Dears z Dimash USA Fan Clubu. Američtí fanoušci Dimashovy tvorby se svěřili, že jsou velmi hrdí na to, že mají možnost propagovat a podporovat svého oblíbeného umělce.

Z Instagramu dimash.usa.fanclub:

Dimashův Aerial Banner létá nad Tichým oceánem v Santa Monice v Kalifornii!

Dears se sešli v jedné z oblíbených kalifornských rekreačních turistických oblastí, aby se podívali na propagační letecký banner pro Dimashe, sponzorovaný Dimash USA Fan Clubem.

Banner představující Dimashe, se jménem a ikonami ze sociálních médií se vznášel nad pláží a molem v Santa Monice po dobu 30 minut, počínaje 18:30 místního času v sobotu 12. srpna!

Molo Santa Monica Pier bylo poprvé otevřeno 9. září 1909 a v současné době jej během hlavní letní sezóny navštíví 250 000 návštěvníků a turistů denně.

Letecká show byla původně naplánována na 24. května, tedy na den, kdy se Dimash vracel do Los Angeles. Dears byli na místě, aby tento okamžik zachytili, ale kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám musela být akce přeložena.

Jsme hrdí na to, že můžeme podporovat a propagovat našeho jedinečného Dimashe ve Spojených státech i po celém světě!

Dimashova reakce na Instagramu:

Už téměř 7 let mě Dears nepřestávají udivovat. Tentokrát se americký fanklub vyznamenal tím, že uspořádal show s letadlem v Los Angeles. Děkuji. S láskou

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − eight =