Dimash vystoupil na udílení cen Golden Panda v Číně

20. září se Dimash Kudaibergen zúčastnil slavnostního předávání cen Golden Panda, které se konalo v čínském městě Čcheng-tu. Na závěr večera známá čínská zpěvačka Wei Wei a Dimash představili hlavní hudební téma akce – Join Hands (Spojme své ruce).

Cena Zlatá Panda je mezinárodní akce zaměřená na podporu tvůrčí výměny a budování globálního společenství se společnou budoucností prostřednictvím filmového umění, které je reprezentováno symbolem pandy, jenž odráží kulturní význam ocenění. Cena vybírá a hodnotí nejlepší filmy, které odhalují společné hodnoty celého lidstva.

Dimash se na červeném koberci objevil v doprovodu slavné čínské zpěvačky Wei Wei, pozdravil fanoušky a zanechal autogram s podpisem „S láskou k Dears“.

Na závěr večera vystoupili Wei Wei a Dimash s hlavním hudebním motivem Golden Panda Awards, s písní 同行 Join Hands. Původní skladbu složili známý pořadatel a textař Zhu Hai a skladatel a porotce hudebních Oscarů Nathan Wang.

Nádherné melodické hlasy sólistů jako by se vznášely nad jevištěm. Naprostá harmonie a filigránské provedení jasně zakončily velkou a smysluplnou událost.

„Je to jak hra, která nikdy nekončí.
I nejtvrdší led skrývá teplo, které ho rozpustí.
Měsíc a slunce se na obloze věčně střídají,
a jejich světlo naše srdce naplní.
Je to příběh s poutavými dějovými zvraty,
kde střídají se různé scény a epizody. 
Na Zemi, která se stále točí,
my všichni hrajeme hlavní roli.
Šťastný konec je - rezonovat v srdcích druhých.“

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − 18 =