Eternal Memories: nové znění Dimashovy písně na koncertě Popular Movie Greater Bay Area 2023

21. října 2023 se v Macau konal galakoncert Popular Movie Greater Bay Area 2023. V Galaxy Aréně se sešlo více než 50 herců, zpěváků a hudebníků, aby představili hudební témata populárních filmů v novém moderním pojetí.

Dimash předvedl píseň Eternal Memories (Věčné vzpomínky) – soundtrack k filmu Battle of Memories (Bitva vzpomínek) ve zcela novém podání. Barvité vystoupení plné emocí odhalilo nové aspekty skladby i samotného umělce.

První píseň v čínštině napsaná pro Dimashe, Eternal Memories, byla vydána 5. dubna 2017. Hned první den po vydání se dostala na první místo žebříčku iTunes QQ v Číně. Skladba vynesla Dimashovi vítězství v kategorii Píseň roku v soutěži CCTV Top Global Chinese Music Awards.

Eternal Memories v podání Dimashe zazněla v mnoha zemích světa, skladatelsky i textově složitou píseň si zpívali nejen v Číně, ale i fanoušci kazašského zpěváka z celého světa. Skladba nese silnou energii a upoutává diváka od prvních akordů až po závěrečnou pasáž.

„Lze zapomenout na bolest, ale na vášeň nedá se,
nebál jsem se ztratit vše, však chybí mi objetí tvé 
Mohou nám vzít čas, ale ne sny minulé. 
Jen když bojuji o tebe,
pochopím své emoce.

Vroucí city,
vášeň pravé lásky.“

Více informací o písni Eternal memoriesa filmu Bitva vzpomínek (Battle of memories), tj. čínském sci-fi, thrillerovém filmu z roku 2017 se dozvíte v článku:

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty + 4 =