Rozsáhlý projekt Dimashových fanoušků: Pod jedním nebem – volíme mír

24. ledna byl na jedné z největších obrazovek na Times Square v New Yorku zahájen rozsáhlý projekt Dimashových fanoušků. Spojilo se 91 fanklubů, aby předaly poselství o jednotě, přátelství a míru v celém světě.

Projekt Dears začal v říjnu 2023 vytvořením univerzálního trička s nápisem „Pod jedním nebem – volíme mír“. Poté fanoušci Dimashe z různých koutů světa natočili a vytvořili video, ve kterém si všichni oblékli trička s výzvou k míru.

Výsledkem bylo 10 videí, která byla natočena a odvysílána 24. ledna na jednom z nejoblíbenějších billboardů TSX na Times Square v New Yorku od 17:00 do 17:20 hodin.

Nádhernou videosekvenci doprovázela Dimashova neuvěřitelná skladba Příběh jednoho nebe v harmonii s hlasy stovek Drahých, kteří vyzývali k jednotě a světovému míru pro všechny.

V této symfonii radosti se spojujeme jako tóny naděje a lásky. Dimash probouzí v našich srdcích inspiraci a vede nás k horizontu, kde je celý svět melodií, po které všichni toužíme.

Ze všech koutů světa se spojujeme s jeho úsilím o mír.

Jako velkolepý orchestr přispívá každý z nás svou jedinečnou notou k vytvoření partitury lepší budoucnosti. Naše činy, jakkoli malé, mohou zasít semínka míru. V našem spojení nacházíme sílu, v naší rozmanitosti bohatství.

Ať se naše rodina DEARS nadále rozrůstá, ať naše hlasy zní jako nezastavitelná ozvěna a ať se poselství míru, které s vámi sdílíme, šíří jako vlna po celé planetě,“ sdíleli Dimashovi fanoušci.

Dimash na oplátku poděkoval svým fanouškům z celého světa za to, že vytvořením tak rozsáhlého a významného projektu podpořili jeho myšlenku a poselství jednoty a přátelství.

Video s projektem Dimashových fanoušků ze 47 zemí světa: Pod jedním nebem – volíme mír

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × one =