Dimash se stal laureátem národního ocenění Oblíbený mezi lidmi

Dne 10. února se v Astaně již podvanácté konalo každoroční slavnostní udílení národní ceny Халықтың сүйіктісі (Oblíbený mezi lidmi). Dimash Kudaibergen byl oceněn speciálním prstenem za to, že se stal trojnásobným laureátem.

Za dobu existence národní ceny Халықтың сүйіктісі (Oblíbený mezi lidmi) udělili organizátoři značné množství exkluzivních bronzových sošek. V různých letech se laureáty ceny stávali nejoblíbenější a nejpopulárnější lidé, kteří jsou známí díky své činnosti. V roce 2023 se hlasování zúčastnilo více než 200 tisíc lidí.

V rámci ocenění byly zřízeny také čestné a zvláštní nominace. Sabyr Kasimov, předseda Republikové veřejné nadace Каһармандар (Hrdinové), získal čestnou nominaci Алтын Ғасыр (Zlatý věk), jež se uděluje představitelům starší generace, kteří se významně zasloužili o rozvoj Kazachstánu. Čestné ocenění v nominaci Úspěch a rozvoj získal také dětský sportovní projekt Ауыл футбол (Vesnický fotbal).

Zvláštní nominaci získal Dimash Kudaibergen jako trojnásobný držitel ceny Oblíbený mezi lidmi. Kanat Aitbajev, ředitel kreativního centra DimashAli, převzal čestný certifikát a speciální prsten.

Dimash poblahopřál všem nominovaným a poděkoval lidem za dlouholetou podporu:

„Chtěl bych vyjádřit vděčnost za to, že jsem již několik let poctěn oceněním Oblíbený mezi lidmi. Protože jsem byl během těchto let v jiných zemích, na koncertech a natáčeních, nemohl jsem být přítomen. Zároveň jsem vám neskonale vděčný za vaši pozornost! Upřímně vám z celého srdce děkuji!“

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two + 7 =