Dimash představil nový videoklip: When I’ve Got You

Dimash Qudaibergen představil 26. února v Istanbulu videoklip k nové skladbě When I’ve got you (Když tě mám). Premiéra se uskutečnila v rámci tiskové konference, kterou umělec uspořádal v souvislosti se svým nadcházejícím sólovým koncertem v Turecku.

Hlavní myšlenka videoklipu patří Dimashovi a režisérovi MV Galymu Asylovi: „Světoznámý umělec, který vede velmi uzavřený životní styl, se rozhodl poskytnout svůj první veřejný rozhovor. Mladá novinářka, kterou si vybral, jde na schůzku velmi rozrušená, nesmírně znepokojená a trápí ji otázka: „Co kdyby…“. Ženina bujná fantazie jí podsouvá tajemný obraz hlavní postavy a vrhá ji do mystického příběhu.

„Každý ví, že Dimash je laskavý a prostý člověk. O jeho osobním životě se toho moc neví, nevystupuje často v mediálním prostoru a neposkytuje nijak zvlášť osobní rozhovory. Chtěli jsme umělce představit z trochu jiné stránky, v „knižním“, vymyšleném obraze,“ podělil se o své pocity režisér.

Galym Assylov a Zhanibek Gusmanov – druhý režisér projektu a liniový producent říkají, že proces natáčení byl velmi zajímavý, probíhal v Almaty. Na klipu pracoval více než sedmdesátičlenný tvůrčí tým, který zapojil i specialisty z Číny. Právě tam se šily kostýmy hlavní postavy a společně s kazašskými specialisty se vytvářela celá image umělce.

Casting nebyl vůbec jednoduchý: o roli hlavní postavy a dalších postav se ucházelo mnoho hereček a modelek. V klipu byly použity tři lokace a hledání starobylého interiéru nebylo snadným úkolem. V tvůrčí atmosféře se početný mezinárodní tým snažil vytvořit tajemný příběh v každém prvku interiéru, v každém detailu kostýmu, v každém záběru.

Autorem samotné skladby je Dimash. Autorkou textu je Candice Kelly. Spoluautorem textu, koproducentem, specialista na orchestrální hudbu a aranžérem byl Dmytro Gordon.

„Spolupráce s Dimashem je pro mnohé snem a já se cítil nesmírně poctěn a privilegován, že mi svěřil spolupráci na této písni. Cítil jsem to jako velkou zodpovědnost, protože When I’ve Got You byl pro Dimashe jako umělce krok novým směrem a pro jeho hlavní publikum to bylo také něco jiného. Dimash mi řekl, že už nějakou dobu chtěl skladbu na pomezí blues, jazzu, rocku a r&b, a mým návrhem bylo, aby zněla svěže a šokovala – něco syrového, ale krásného, něco opravdu nečekaného. Výsledkem byla kombinace hutného zvuku bicích, elektrických kytar a klavíru spolu s orchestrem, syntezátory, harmonikou, a dokonce i sborem. Chtěli jsme, aby píseň zněla groovy, filmově, epicky a odvážně. Nedržet se zpátky!“ podělil se o své dojmy Dmytro Gordon.

Podívejte se na nový videoklip WHEN I’VE GOT YOU na Dimashově oficiálním kanálu. Podělte se o své názory v komentářích. Divák, jehož komentář bude v TOP po dobu 10 dní, získá speciální cenu – dvě vstupenky na Dimashův sólový koncert v Istanbulu 24. května 2024 včetně ubytování a letenky.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 − 14 =