You Tube hot 100: When I’ve got you

1. března se v Kazachstánu slaví Den vděčnosti. Dimash a tým tvůrčího centra DimashAli vyjádřili velké poděkování všem fanouškům umělce za jejich podporu a vřelé ohlasy!

Nový videoklip k písni When I’ve got you (Když tě mám) získal za několik dní více než 600 tisíc zhlédnutí, diváci pod videem zanechali více než 20 tisíc komentářů a aktivně diskutují o premiéře.

Videoklip se dostal do první stovky celosvětového hodnocení YouTube Trending Worldwide a do YouTube trendů Kazachstánu, Ruska, Běloruska, Mexika, Chile, Argentiny, nová skladba byla zařazena do české hitparády ÓČKO CHART. O premiéře a nadšených reakcích publika psala mnohá média v Turecku, kde byl nový klip poprvé představen na tiskové konferenci Dimashe.

Je těžké vyjádřit slovy emoce, které cítím, když poprvé představuji novou skladbu. Pochopí mě asi jen umělci nebo skladatelé, já to teď nedokážu vysvětlit slovy. Když vidím zpětnou vazbu, je to asi okamžik, kdy se ze mě stává jeden z nejšťastnějších lidí na světě. Protože všechno, co dělám, dělám jen proto, abych potěšil své publikum.“
Dimash Kudaibergen. Tisková konference 26.02.24, Istanbul, Turecko.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + 16 =