Dimash bude zpívat soundtrack v novému filmu Jackieho Chana

Americký skladatel a producent Nathan Wang, který již řadu let spolupracuje se slavným hercem a režisérem Jackie Chanem, oznámil uvedení nového filmu, jehož soundtrack bude zpívat kazašský hudebník Dimash Kudaibergen.

Premiéra se uskuteční v létě 2024. Nathan Wang navrhuje, abyste v očekávání nového díla zhlédli vystoupení Dimashe a čínské zpěvačky Wei Wei na filmovém festivalu Zlatá panda, který se konal na podzim 2023 v Čcheng-tu:

Tuto píseň jsem napsal v loni v říjnu a byla použita jako ústřední melodie filmového festivalu Golden Panda (Zlatá panda), na který jsem přiletěl do čínského Čcheng-tu jako porotce. Byl to turbulentní výlet, ale bylo zábavné slyšet superhvězdy Dimashe a Wei Weie zpívat můj duet. Stále mě udivuje, když slyším, jak vysoko Dimash dokáže vystoupat! Zůstaňte naladěni, protože zpívá ve filmu Jackieho Chana, ke kterému jsem napsal hudbu a který má vyjít letos v létě. Mezitím si užijte tohle!!!“

Odkaz na duet – Dimash & Wei Wei – Join Hands (Spojte své ruce) :

Připomínáme, že v roce 2020 nazpíval Dimash soundtrack k filmu Jackieho Chana 《急先》 Vanguard / Avangarda. Píseň Happy měla velký úspěch – skladba se umístila na prvním místě hitparády FRESH ASIA.

Oficiální video s textem písně:

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × three =