Turecko přivítalo Dimashovy hosty – v Istanbulu se konalo tradiční setkání Dears

V předvečer výročního koncertu Dimashe Kudaibergena v Istanbulu se jeho fanoušci ze 41 zemí sešli na tradičním setkání Dears.

Program akce propojil dvě bratrské země – Turecko a Kazachstán. Vystoupení hudebníků, literatura, tance, móda, umění výroby dřevěných nástrojů – vše bylo prodchnuto láskou a úctou ke kultuře spřátelených národů.

Na pre-party vystoupili hudebníci Serdar Şengül, Sedat Solakoglu, Can Ozmelek.

Diváci vřele přijali jak turecké tradiční lidové tance, tak vystoupení kazašské třídy dombristů.

Fanoušci Dimashe se navzájem podělili o své talenty – kazašská Dear Rashida Abdižapparova a Dear Arai potěšili nádhernými čísly, chilská Margarita Lobos předvedla lidový tanec. Oblíbenou Dimashovu píseň Unforgettable Day předvedl mexický Dear Leo Cantro. Módní přehlídka Loreny dodala večeru zvláštní atmosféru.

Andrea z Chile hrála na dombru a podělila se o své dojmy:

„Tato párty byla mou první párty pro Dears. Opravdu jsem si užila setkání s fanoušky z celého světa. Vidět všechny Dears pohromadě bylo úžasné a neuvěřitelné. A hraní na dombru pro fanoušky Dimashe jsem si opravdu užívala.“

Na koncert přiletěli fanoušci ze široka daleka. Tanya Youngová z New Yorku se podělila o to, že je umělcovou fanynkou od roku 2018, a popřála Dimashovi k narozeninám:

„Miluji Dimashe pro jeho talent a osobnost, kterou mu dal Bůh. Svou láskou, hudbou a lidskostí dělá náš svět krásnějším. Přeji mu, aby se se svým neuvěřitelným hlasem dostal do všech koutů světa a dobyl srdce každé duše, která bude mít to štěstí být svědkem jeho tvorby osobně!“.

Yvonne, Dimashova fanynka z daleké Jihoafrické republiky, uvedla, že je součástí rodiny Dears již osm let a istanbulský koncert je osmým, který navštívila.

„Vážíme si ho jako člověka! Mladého muže, který překonal bariéry a hranice. Je to skutečně fenomenální umělec s milujícím srdcem, vždy otevřený, protože žije svými hodnotami lásky, míru, jednoty a laskavosti,“ sdělila Yvonne.

Speciálními hosty pre-party byli Dimashův učitel Marat Aitimov, herec a zpěvák Nurlan Onerbajev a Dimashovi rodiče Kanat a Světlana Aitbajevovi.

O své dojmy ze setkání se podělila Jill Beechamová ze Spojeného království, která je fanouškem Dimashe od roku 2019:

„Zúčastnila jsem se pre-party v Istanbulu a setkala jsem se s panem Maratem, Dimashovým učitelem, a měla jsem také to štěstí vidět paní Světu a pana Kanata, jeho rodiče. Bylo moc hezké je vidět, bylo cítit, jak z nich vyzařuje láska ke všem okolo.“

Spousta hudby, chutné pohoštění, tombola, dárky s překvapením – Dimashovi fanoušci, které spojuje stejné nebe a kreativita jejich oblíbeného umělce, prožili nádherný večer a připravili se na show Stranger.

Nancy z Las Vegas, kterou s Dimashovou hudbou seznámil před třemi lety její syn Gabriel, uvedla, že neví, co od tohoto koncertu očekávat, ale je si jistá, že Dimash vytvoří nezapomenutelný zážitek.

Přátelé, vítejte na Dimashově výročním koncertu! Setkáme se dnes na stadionu Besiktas v Istanbulu!

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − 15 =