O nás

Hello Dears, 🙂
vlny internetu, na kterých jste surfovali, vás právě donesly na stránky věnované kazašskému zpěvákovi Dimashi Qudaibergenovi. Tyto stránky mají původ a přebírají články z facebookové skupiny Dimash české překlady, kde několik skvělých dam vyhledává a překládá spoustu informací do češtiny. Za překlady stojí hodiny a hodiny práce a tenhle web si dává za cíl pustit informace v češtině do světa, mimo uzavřenou bublinu Facebooku tak, aby byly přístupné všem.

Možnosti použití našich textů pro média:
Informace obsažené na tomto webu je možné použít pro publikování v jiných médiích za podmínky uvedení zdroje. Budeme rádi, když nás o využití našich textů budete informovat prostřednictvím e-mailu info(zavináč)dimashinczech.cz. S potěšením pak váš článek nasdílíme mezi komunitu Dears. Můžete využít také českou Wikipedii, kterou jsme odzdrojovali a průběžně ji aktualizujeme.

Fotografie zde použité pochází buď z oficiálních Dimashových stránek dimashnews.com a nebo z internetu bez uvedení zdroje. Vzhledem k tomu, že fotografie se masově šíří mezi komunitou Dears, je poměrně náročné dohledat jejich autory. Pokud tedy na těchto stránkách naleznete vámi pořízenou fotografii, prosím kontaktujte nás, ihned vás jako autora doplníme. Pokud nesouhlasíte s umístěním vaší fotografie na tomto webu, kontaktujte nás také; fotografie bude odstraněna. Děkujeme.

Использованные здесь фотографии взяты либо с официального сайта Димаша dimashnews.com, либо из Интернета без указания источника. В связи с тем, что фотографии широко распространены в сообществе Dears, найти их авторов довольно сложно. Поэтому, если вы найдете сделанную вами фотографию на этом сайте, свяжитесь с нами, мы сразу же добавим вас в качестве автора. Если вы не согласны с размещением вашей фотографии на этом сайте, также свяжитесь с нами; фото будет удалено. Спасибо.

We do not own any photos used on this website. They are sourced either from dimashnews.com or the internet. Since these photos spread in the Dears community over the internet without any citation, it is very difficult to credit the author. If you find a photograph you took on this website please contact us, we will immediately credit you. If you do not consent with the use of your photograph on this website, contact us as well, it will be taken down. Thank you.

Překlady pro vás dělají a články píší:

Iva Kubištová
Jak jste se s Dimashem seznámili? 🙂
Zazpíval mi Operu 2 z YT. Nemohla jsem uvěřit! Po třech dnech ověřování jsem byla Dears.
Která Dimashova píseň je tvoje nej?
Strong Autumn. The Crown. Я люблю тільки тебе…. To nejde! Každý den jiná!
A který z jazyků, ve kterých zpívá, ti nejlíp zní?
Kazaština, jeho rodný jazyk. A čínština, pro svou cizokrajnost.
Co je tvůj relax?
Aktivní relax malování a překlady textů. Pasivní vycházky do přírody a knihy!
Meloun nebo steak?
Meloun!!!!

Články a překlady, jejichž autorkou je Iva, jsou označeny touto ikonou:


Ivana Petrová
Jak jste se s Dimashem seznámili? 🙂
Kamarádka mi na mail poslala Adagio. Dimashův zpěv této písně mě ohromil při prvním poslechu! Začalo hledání dalších písní a informaci. Brzy jsem se stala součástí velké a úžasné rodiny Dears, možná na věky…
Která Dimashova píseň je tvoje nej?
Velice těžké vybrat z více jak stovky skvostných písní, každá má své kouzlo. Pro dnešek volím Okinish (Regret), Your Love, War and Peace a Daybreak.
A který z jazyků, ve kterých zpívá, ti nejlíp zní?
Určitě jeho rodný jazyk kazaština, dále angličtina, ruština, čínština… V případě Dimashe pro mě není jazyk rozhodující, předává zpěvem velkou dávku emocí.
Co je tvůj relax?
Překlad textů v souvislosti s Dimashem, poslech jeho zpěvu. Pobyt v přírodě, obdivuji její nekonečné krásy, trochu četba knih.
Meloun nebo steak?
Určitě a jedině MELOUN!!!

Články a překlady, jejichž autorkou je Ivanka, jsou označeny touto ikonou:

Tyto stránky pro vás vytváří:

Lucie Absolonová
Jak jste se s Dimashem seznámili? 🙂
Zakopla jsem o něj kdesi na Facebooku. Údivem jsem otevřela pusu a nezavřela ji doteď. 😉
Která Dimashova píseň je tvoje nej?
Těžko se vybírá… Akkuym (My Swan) a Daybreak. Aktuálně Kieli Meken, ta je… ♥
A který z jazyků, ve kterých zpívá, ti nejlíp zní?
Kazaština a angličtina.
Co je tvůj relax?
Hrnek čaje nebo sklenička vína spolu s dobrou knihou, venčení naší psí slečny, housle Davida Garretta a hlas DQ. 😀
Meloun nebo steak?
Asi záleží na tom kdy a nebo s kým. 🙂

Za technickou podporu se správou webu děkujeme Atarruk